Kalendář akcí

12. únor 2020 – 11. březen 2020
Vojtěch Jehlička – Plastic Ocean I výstava
StuArt
13. únor 2020 – 13. březen 2020
Václav Havel: Politika a svědomí
výstava
17. únor 2020 – 2. březen 2020
Sofiina volba po česku
Výstava Judity Matyášové, mapující osudy českých židovských dětí ve Skandinávii
17. únor 2020 – 27. únor 2020
Hana Dokoupilová - Tělo
výstava v galerii Basement
19. únor 2020 – 21. únor 2020
9 Lives of the “Eastern” Artist: Surviving the Changes
Mezinárodní sympozium
25. únor 2020, 16:45–18:15
Přednáška: Academia Film Olomouc
přednáška z cyklu Reactor KDFS FF UP
25. únor 2020, 19:00–21:30
Chlapec a Hvězda I. repríza
repríza muzikálu souboru Hudebně-dramatická laboratoř (divadelní spolek Motýle a včele) při KDFS FF UP
26. únor 2020 – 27. únor 2020
Divadelní představení 2. ročníku dramaterapie
divadelní představení studentů oboru dramaterapie PdF UP
26. únor 2020, 17:00–19:00
Tadeusz Kantor & Krystian Lupa: Scénografie
cyklus Otevřená diskuze
26. únor 2020, 17:00–19:00
Chceme i Tebe! Staň se jedním z Pasticháků
nábor nových členů do univerzitního filmového klubu Pastiche Filmz
26. únor 2020, 19:00–21:00
Pastiche Filmz Videáci: Recorder: The Marion Stokes Project
filmová projekce
2. březen 2020, 19:00–20:30
Benefiční koncert Orchestru UPOL
Tulipánový měsíc Amelie, z. s.
2. březen 2020, 19:00–20:00
Až za hrob - repríza
repríza divadelního představení, které vzniklo v rámci předmětu Oborové praktikum divadelní (KDFS FF UP)
3. březen 2020 – 27. březen 2020
Robert Buček: 4+1 / 3+kk
výstava
3. březen 2020, 20:00–21:30
Nabalkoně I Xgona
repríza inscenace
4. březen 2020, 17:00–22:00
Po stopách Amélie z Montmartru
Filmový maraton věnovaný tvorbě J.-P. Jeuneta
9. březen 2020, 19:00–20:45
Chlapec a Hvězda - repríza
muzikál souboru Hudebně-dramatická laboratoř (divadelní spolek Motýle a včele) při KDFS FF UP
10. březen 2020, 19:00–20:45
Chlapec a Hvězda - repríza
muzikál souboru Hudebně-dramatická laboratoř (divadelní spolek Motýle a včele) při KDFS FF UP
13. březen 2020, 19:00–20:30
Zahradníček / Vše mé je tvé (Nebeský-Trmíková-Rašilov)
festival Bonjour Olomouc 2020
17. březen 2020, 19:00–20:30
Co jsem? Kdo jsem? Kde jsem? - premiéra
premiéra divadelního představení DS Kucmoch (KDFS FF UP)
18. březen 2020 – 20. březen 2020
Jeden svět Olomouc
21. ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech
24. březen 2020, 19:00–20:30
ExOstravan - premiéra
premiéra divadelního představení DS Neukočírovatelná laktace (KDFS FF UP)
25. březen 2020, 19:00–20:30
koncert Sto let diplomatických vztahů mezi Českem a Japonskem
Japonské jaro 2020
26. březen 2020
VŘED
16. ročník přehlídky studentských filmů
27. březen 2020, 10:00–16:00
Uměleckohistorická olympiáda
2. ročník Uměleckohistorické olympiády pro studenty středních škol
30. březen 2020 – 2. duben 2020
Prix Bohemia Radio
36. ročník mezinárodního festivalu rozhlasové tvorby
14. duben 2020, 17:30–22:00
sympozium Brain Fit I Návrat chuti k životu a pohybu
sympozium
20. duben 2020, 17:00–18:00
Oran Etkin I Interaktivní koncert pro děti
hudební workshop Mladí ladí jazz