říjen 2019

23. září 2019 – 10. říjen 2019, 18:00–21:00
Barbora Klímová - Skorohity (spolupráce: F. Cenek, V. Havlík)
výstava I Basement project
1. říjen 2019, 16:00–16:30
MEET UP 2019
Nastupujete do prvního ročníku? Seznamte se s univerzitou!
1. říjen 2019, 17:30–19:30
Hledáme nové hlasy!
Konkurz Smíšeného komorního sboru Ateneo UP
2. říjen 2019 – 31. říjen 2019, 12:00–12:00
Řád, arytmie a lehkost
výstava fotografií
2. říjen 2019 – 23. říjen 2019, 18:00–12:00
Pestrošedý svět
výstava fotografií
3. říjen 2019 – 4. říjen 2019
15. olomoucké neuroimunologické sympozium s mezinárodní účastí
Sympozium s mezinárodní účastí zaměřené na neuroimunologická témata
3. říjen 2019, 19:00–20:30
Eliška Tkadlčíková & pevěcký sbor AMOC
koncert k zahájení konference Tvořivé cesty ke změnám
7. říjen 2019, 17:00–19:00
Debata s Barborou Klímovou
Basement Project
7. říjen 2019, 19:00–20:30
PAF hledá nové spolupracovníky
konkurz do štábu festivalu PAF
7. říjen 2019 – 22. říjen 2019, 20:00–22:00
MusicOlomouc 2019
11. mezinárodní festival soudobé hudby
8. říjen 2019, 15:30–17:00
Basement hledá nové tváře
nábor do Basement Project
9. říjen 2019, 19:30–22:00
Pastiche Filmz I Takové krásné šaty
filmová projekce
14. říjen 2019, 11:30–17:00
Chlapec a Hvězda - Casting!
DS Motýle a včele
14. říjen 2019, 13:15–14:45
Zobrazovací metody mozku a jejich využití v hudební neurovědě
přednáška
15. říjen 2019, 18:00–23:30
Paláce a zahrady I Rude awakening
výstavy v Uměleckém centru
15. říjen 2019 – 30. říjen 2019, 18:00–12:00
Jedinečností uměleckého výrazu k inkluzivnímu uměleckému vzdělávání
výstava v rámci projektu Imúza
16. říjen 2019 – 18. říjen 2019, 11:00–17:00
Olomoucká sociologická konference
9. sociologická konference
16. říjen 2019, 16:45–18:15
Setkání s režisérem: Jiří Strach
přednáškový cyklus REACTOR
16. říjen 2019, 19:30–22:00
Pastiche Filmz I Futurologický kongres
filmová projekce
17. říjen 2019, 19:00–21:00
Koncert skupiny Pražské S'-ču
Koncert čínské hudby
23. říjen 2019, 19:30–21:00
Pastiche Filmz I Budiž světlo
filmová projekce
24. říjen 2019, 09:00–16:00
Společnost pro ranou péči I školení
školení pro pečovatelky
24. říjen 2019, 18:00–19:00
Slavnostní předávání Cen rektora UP za zásluhy v oblasti dobrovolnictví
Dobrovolnické centrum UP
24. říjen 2019, 20:00–21:00
Bitterová & Biscoe - MovementTouch I Opravdoví
multimediální představení
25. říjen 2019, 20:00–21:30
Nabalkoně I Xgona
repríza inscenace
29. říjen 2019, 19:00–21:00
AFO Kino: Free to Rock
filmová projekce
30. říjen 2019 – 30. listopad 2019, 16:00–12:00
Memoria loci / Paměť místa
výstava fotografií
30. říjen 2019, 19:00–20:00
Kon.zum | Derniéra!
DS Neukočírovatelná laktace
30. říjen 2019, 19:30–21:30
Pastiche Filmz I U Zlaté rukavice
filmová projekce
31. říjen 2019, 19:30–23:55
Halloween na Konviktu
filmová projekce s afterparty