květen 2019

15. duben 2019 – 13. květen 2019, 18:30–12:00
Výstava fotografií a landartu
výstava
17. duben 2019 – 3. květen 2019, 17:00–19:00
Anna, Karel, Dmitrij - Světice, biskup a voják v poutním kostele
Výstava studentů katedry dějin umění 
30. duben 2019 – 29. květen 2019, 18:00–12:00
Současná divadelní fotografie
výstava
2. květen 2019 – 3. květen 2019, 17:00–04:00
VŘED
15. ročník filmového festivalu
3. květen 2019, 11:00–22:00
K3 fest v Uměleckém centru UP
festival univerzitních divadelních spolků
6. květen 2019 – 7. květen 2019, 10:00–13:00
Impresionismus v české kultuře 1880-1920
konference
6. květen 2019 – 7. květen 2019, 16:00–23:00
Olomoucký majáles v Uměleckém centru UP
9. ročník
6. květen 2019, 17:00–19:00
Komentovaná prohlídka výstavy Bažant plný malinovky
galerie Basement
6. květen 2019, 17:30–19:00
Prokletí periferií a exekucí
veřejná debata
6. květen 2019, 19:30–20:30
koncert Univerzitního orchestru
Olomoucký majáles UP
7. květen 2019, 10:00–11:15
Vyhlášení výsledků 25. ročníku Literární soutěže UP
slavnostní vyhlášení
7. květen 2019, 19:00–21:00
Nízkotučný život
premiéra divadelního představení
9. květen 2019, 18:00–21:00
Noc literatury
literární happening
9. květen 2019, 18:30–20:00
Májový koncert ATENEO
tradiční koncert
11. květen 2019, 10:00–16:00
Rostlinný bazar květin a květináčů
Bistro Konvikt
13. květen 2019 – 30. květen 2019, 17:00–18:00
Diplomky
výstava diplomových prací studentů KVV
14. květen 2019, 18:00–20:00
JOSEPH KLEIN: RECENT COMPOSITIONS & AMERICAN VOICES: SOUČASNÁ AMERICKÁ HUDBA
přednáška a koncert
15. květen 2019 – 26. květen 2019, 19:00–17:00
23. Divadelní Flora
Šepoty a výkřiky
15. květen 2019, 19:00–22:00
Koncert katedry muzikologie
koncert
15. květen 2019 – 16. květen 2019, 22:45–02:30
Nic Robertson//Chrome Animals
23. Divadelní Flora
16. květen 2019, 11:30–13:00
SCHREIE!
23. Divadelní Flora
16. květen 2019, 15:30–17:20
Lim Jin-ho – Ji Kyung-min: A SILVER KNIFE. Goblin Party Soul
23. Divadelní Flora
16. květen 2019 – 17. květen 2019, 22:45–02:30
PDCH
23. Divadelní Flora
17. květen 2019, 14:30–15:30
Lim Jin-ho – Ji Kyung-min: A SILVER KNIFE. Goblin Party Soul
23. Divadelní Flora
17. květen 2019, 22:30–23:45
Luna Rev / Kvety Nikotínu
23. Divadelní Flora
17. květen 2019 – 18. květen 2019, 23:30–03:00
AHZ + Annita
23. Divadelní Flora
18. květen 2019 – 19. květen 2019, 08:00–15:00
Přijímací řízení na FF UP
písemné testy
18. květen 2019, 13:00–13:45
Z TAJNÉHO DENÍKU SMOLÍČKA PÉ. Studio DAMÚZA
23. Divadelní Flora
18. květen 2019, 14:15–15:00
DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ. Divadlo vi.TVOR
23. Divadelní Flora
18. květen 2019, 17:30–18:45
Choi Min-sun – Kang Jin-an: COMPLEMENT. Choi X Kang Project
23. Divadelní Flora
18. květen 2019, 22:00–22:45
Lo/ve
23. Divadelní Flora
18. květen 2019 – 19. květen 2019, 23:00–03:00
René
23. Divadelní Flora
19. květen 2019, 11:00–12:00
KDOPAK BY SE DS BÁL? Divadlo Aldente
23. Divadelní Flora
19. květen 2019, 11:00–12:00
ZEĎ ANEB JAK JSEM VYRŮSTAL ZA ŽELEZNOU OPONOU. Divadlo LOPOTA
23. Divadelní Flora
19. květen 2019, 12:30–14:20
SUD PRACHU
23. Divadelní Flora
19. květen 2019, 14:00–14:25
Choi Min-sun – Kang Jin-an: COMPLEMENT. Choi X Kang Project
23. Divadelní Flora
19. květen 2019, 14:30–15:30
BESEDA k inscenaci ONE NIGHT STAND/UP!
23. Divadelní Flora
20. květen 2019, 13:00–14:30
Slavnostní zahájení ústředního kola 48. ročníku Dějepisné olympiády
zahájení soutěže
20. květen 2019, 13:30–15:00
ŠEPOTY? VÝKŘIKY?! ArtCafé Český rozhlas Vltava
23. Divadelní Flora
20. květen 2019, 16:00–17:40
Lesní jahody
23. Divadelní Flora
20. květen 2019, 17:00–18:00
Martin Hurych: Proč po mně nikdo nic nechce?
galerie Basement
20. květen 2019 – 21. květen 2019, 23:30–03:30
Kurzola
23. Divadelní Flora
21. květen 2019, 14:00–15:45
MLČENÍ
23. Divadelní Flora
21. květen 2019, 17:00–18:00
Kon.zum | 2. repríza
divadelní představení
21. květen 2019 – 22. květen 2019, 23:30–03:30
Dirty Danzo
23. Divadelní Flora
22. květen 2019, 13:00–13:50
BESEDA k inscenaci PERSONY
23. Divadelní Flora
22. květen 2019, 14:00–15:35
PERSONA
23. Divadelní Flora
22. květen 2019, 16:30–18:30
Stanislava Přádná: INGMAR BERGMAN
23. Divadelní Flora
22. květen 2019, 18:00–21:00
Prvotisky olomoucké kapituly
vernisáž on-line výstavy
22. květen 2019 – 23. květen 2019, 22:45–02:30
MARIE PRAVDA
23. Divadelní Flora
23. květen 2019, 13:00–13:50
BESEDA k inscenaci MALOMĚŠŤÁCI
23. Divadelní Flora
23. květen 2019, 14:00–15:40
ŠEPOTY A VÝKŘIKY
23. Divadelní Flora
23. květen 2019, 22:00–23:15
WWW Neurobeat
23. Divadelní Flora
23. květen 2019 – 24. květen 2019, 23:30–03:30
Babsi & Lusy + Druhý domov
23. Divadelní Flora
24. květen 2019, 14:00–15:50
PODZIMNÍ SONÁTA
23. Divadelní Flora
24. květen 2019, 18:00–23:00
Noc Kostelů 2019
tradiční celostátní akce
24. květen 2019, 22:45–23:45
SCHREIE UND FLÜSTERN | ŠEPOTY A VÝKŘIKY Fritz Cavallo München
23. Divadelní Flora
24. květen 2019 – 25. květen 2019, 23:55–03:30
Tasun + Wnchnz (Popular DJs)
23. Divadelní Flora
25. květen 2019, 11:30–14:30
SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA
23. Divadelní Flora
25. květen 2019, 14:30–15:30
BESEDA k inscenaci SOUKROMÉ ROZHOVORY
23. Divadelní Flora
25. květen 2019, 22:00–22:45
Alexander Maschke SUPERIMPOSED
23. Divadelní Flora
25. květen 2019, 23:00–23:50
Sugar and Spice holding company
23. Divadelní Flora
25. květen 2019 – 26. květen 2019, 23:55–03:30
Paradiso Rhythm
23. Divadelní Flora
27. květen 2019, 13:00–18:00
Prostě SWAP! I Výměna oblečení
Udržitelný Palacký
28. květen 2019, 17:00–19:00
Lidé bez domova nebo bez přístřeší?
workshop
28. květen 2019, 18:00–19:30
Koncert nejúspěšnějších žáků
ZUŠ "Žerotín" Olomouc
30. květen 2019, 17:30–18:30
Mimořádný koncert dětí školy
Hudební škola Martina Výtiska
30. květen 2019, 19:00–20:30
Koncert komorního sboru ConSpirito
koncert
30. květen 2019, 19:30–21:30
We Don't Know Either
English Improvisational Comedy show
31. květen 2019, 19:00–20:30
Latrína magika | 2. repríza
divadelní představení